MENIU
PagrindinisApie mus

Apie mus

Esame UAB „Didneriai“ – lengvųjų automobilių ir mikroautobusų nuomos paslaugas su arba be vairuotojo teikianti įmonė. Mūsų tikslas – komfortiškos ir augios kiekvieno kliento kelionės, todėl galime pasiūlyti ne tik naujus ir labai ekonomiškus automobilius, ilgalaikę jų nuomą, tačiau kartu ir įvairios automobilio įrangos nuomą. Siekiame, kad kiekvienas mūsų klientas galėtų mėgautis visaverte kelione, tačiau puikiai suprantame, kad kiekvieno iš jų poreikiai yra labai skirtingi, būtent dėl šios priežasties ir siūlome tokį platų paslaugų spektrą, nes tikime, kad pas mus Jūs atrasite geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį variantą.    

Mūsų teikiamų paslaugų kokybė – aukšta, o mūsų komanda – patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai, kurie pasirengę Jums patarti, padėti rasti optimalų sprendimą, suteikti vairuotojo paslaugas.

Atraskite kelionės komfortą su UAB „Didneriai“, pasimėgaukite erdviais, visiškai naujais automobiliais. Išmėginkite kelionę be jokių rūpesčių ir saugiai pasiekite savo maršruto tikslą.

Apie mus
Į kainą įskaičiuota
  • Civilinis draudimas
  • Kasko draudimas
  • Naujos padangos
  • 24h pagalba kelyje
Rezervuoti
dabar
Susisiekite
su mumis
UAB „Didneriai“

Įm./k. 122287098
Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius
Tel.: +370 614 91963 arba +370 688 11 271
El. paštas: info@ditra.lt

I-VI: 8.00 - 22.00
VII - nedirba
Į
viršų
Užklausos forma